Üretim

Siminvest Ltd Şti.’nin kendisine ait üretim tesisi, depo tesisi ve oldukça büyük bir makine parkı vardır.
Radomir’de bulunan üretim tesisi 9.948 metrekarelik bir alan kapsamakta, 2.000 metrekareyi aşkın açık ve kapalı depo mekanları inşa edilmiştir.
Radomir’deki imalat tesisinde her türlü çelik güvenlik korkulukları, yaya korkulukları, EN 1317 standardına uygun yol korkuluk sistemleri ve güneş enerjisi santralleri için çelik konstrüksiyonlar olduğu gibi işverenlerin teknik şartnamelerine göre başka tür çelik konstrüksiyonlar da üretilmektedir. Güneş enerjisi santralleri için üretilen taşıyıcı konstrüksiyonlar, fabrikamızın her türlü çelik konstrüksiyon ve elemanların üretimi için sertifika sahibi olduğu EN 1090 standardına uygundur.
Üretim süreci için gereken çeşitli teknik sistemlerimiz vardır. Makine parkımızda her türlü çağdaş makine ve ekipmanlar yer almaktadır. İmalat dairesinde delme (matkap) makineleri, presler, bantlı metal kesme makineleri, kombine makas, giyotin vs. makineler mevcuttur. Abkant, torna, freze, taşlama tezgahlarımız vardır. Şirketimiz EN 3834 sertifikasına sahip olduğundan dolayı gereken makine ve teknolojiler ile donatılmış kaynak atölyesi de oluşturulmuştur.
Siminvest Ltd Şti., geliştirilip uygulamaya konulan imalat kontrolü sistemine ve ürünlerin uygunluğunu değerlendirme sertifikasına sahiptir. Şirketin imkân ve becerileri kanıtlanması üzere kalite yönetim ve imalat kontrol sistemleri her yıl denetime tabi tutulmaktadır.