HAKKIMIZDA

Siminvest Ltd şirketi, 1997 yılında kurulup otoyol inşaatları alanında EN 1317 standardına uygun çelik otokorkulukları tedarik ve montaj faaliyeti yürütmesi ile Avrupa standartlarının tüm şartlarına uyarak modern bir altyapı kurulmasına ve trafikte güvenlik sağlanmasına katkıda bulunmaktadır.
Siminvest Ltd Şti., çelik güvenlik çitlerinin montajında çelik dikmeleri yüksek darbeli çakma makinesi ile çakma yönteminin uygulanmasında bir öncüdür.
Şirket, üç Bulgar şirketi ile birlikte kurduğu konsorsiyum olarak EN 1317 - SPO 97 crash (darbe) testinden başarıyla geçmiştir.
Şirket, Bulgar Otoyol Güvenliği Branş Birliğinin üyesidir.
Şirketin sırasıyla EN 1317 ve EN 1090 ile EN 3834 standartlarına göre geliştirilip uygulamaya konulan ve sertifikalaştırılan kalite yönetim sistemi ve üretim kontrol sistemi vardır. Siminvest Ltd Şti., güneş enerjisi santralleri çelik konstrüksiyonları, çelik güvenlik çitleri ve yan ekipmanlar (korkuluk, ses önleyici çitler, trafik işareti direkleri) için ürettiği parça ve elemanlarla ilgili olarak uygunluk değerlemesi prosedüründen geçmiştir.
Siminvest Ltd Şti., güneş enerjisi santrallerinin kurulmasında çelik profillerinin çakılmasında montajın hızlı ve kaliteli yapılmasını sağlayan yüksek darbeli çakma makinesi kullanmaktadır.
Şirket, kendi ve yabancı kişilerin hesabına yük taşımasına imkan veren uluslararası yük taşımacılığı lisansına sahiptir.
Siminvest Ltd Şti.’nin kendisine ait üretim tesisi, depo tesisi ve oldukça büyük bir makine parkı vardır. Radomir’de bulunan üretim tesisi çağdaş makine ve ekipmanlarla donatılmıştır. Açık ve kapalı depo alanları kurulmuştur. Siminvest Ltd Şti., çakma yüksekliği 4300 mm’ye varan ve oldukça geniş bir ürün yelpazesini kapsayan konstrüksiyonların dağlık sahalarında bile monte edilmesine imkan veren paletli kazık çakma makinesine sahiptir. Şirket, otoban tel çitleri, güvenlik korkulukları, ses önleyici sistemler, anti parlama panelleri, trafik işaretleri ve tabelaları, hız kesici vs. otoyol ekipmanlarının montajında uzmanlaşmıştır. Siminvest Ltd Şti., kar yığınlarına karşı devrimsel bir ürün olan kar perdesi ürününün ilk ve tek ithalatçısıdır. Şirketin personeli, verilen siparişlerin kaliteli ve profesyonel düzeyde gerçekleştirilmesini garanti eden yüksek kalifiyeli mühendis ve vasıflı teknik elemanlardan oluşmaktadır. Siminvest Ltd Şti., otokorkuluk (SPO) ve güneş enerjisi sistemleri montajı alanında Romanya, Yunanistan, Türkiye, Macaristan, Makedonya vs. yabancı ülkelerde oldukça büyük çapta inşaat-montaj projeleri gerçekleştirmektedir.