Anti parlama panelleri

Siminvest, otobanlar için bir inovasyon ürünü olarak anti parlama panelleri tedarik ve monte etmektedir. Panellerin özel imalat yöntemi, karşıdan gelen araçların far ışınlarının kırılıp emilmesi sağlanır ve böylelikle geceleyin otobanda trafiğin güvenliği garantiye alınmaktadır. Paneller, özel teknolojiye göre imal edilen galvanizeli hafif çelik sacdan üretilmektedir. Paneller her türlü hava şartlarına dayanıklıdır (sıcaklık, soğukluk, rüzgar, nem). Şirketimiz, PVC’den mamul, yüksek mukavemet ve dayanıklık özelliklerine sahip anti parlama panelleri üreten lider firmaların yetkili bayisidir. Şirketimiz, eğitilen ve Romanya’daki şantiyelerde büyük bir tecrübe edinen kendi montaj ekiplerine sahiptir. Anti parlama panelleri, modern otoyol inşaatlarının bir parçasıdır ve gittikçe Avrupa’da daha da yaygın bir hale gelmektedir. Siminvest, otobanlar için bir inovasyon ürünü olarak anti parlama panelleri tedarik ve monte etmektedir. Panellerin özel imalat yöntemi, karşıdan gelen araçların far ışınlarının kırılıp emilmesi sağlanır ve böylelikle geceleyin otobanda trafiğin güvenliği garantiye alınmaktadır.
Paneller, özel teknolojiye göre imal edilen galvanizeli hafif çelik sacdan üretilmektedir. Paneller her türlü hava şartlarına dayanıklıdır (sıcaklık, soğukluk, rüzgar, nem).
Şirketimiz, PVC’den mamul, yüksek mukavemet ve dayanıklık özelliklerine sahip anti parlama panelleri üreten lider firmaların yetkili bayisidir.
Şirketimiz, eğitilen ve Romanya’daki şantiyelerde büyük bir tecrübe edinen kendi montaj ekiplerine sahiptir.
Anti parlama panelleri, modern otoyol inşaatlarının bir parçasıdır ve gittikçe Avrupa’da daha da yaygın bir hale gelmektedir.
!-- Anti parlama panellerinin - anti parlama çitlerinin çağdaş otoyol inşaatlarındaki kullanımı ve popülaritesi zamanla daha da artmaktadır. Anti parlama elemanları üreten firmalar ile başarıyla çalışmaktayız, ürettikleri ürünleri tedarik ve monte etmekteyiz. -->