Köprü korkulukları

Siminvest Ltd Şti., otoyollardaki köprü yapıları için Karayolları Genel Müdürlüğünün şartnamelerine uygun korkuluk sistemleri tedarik ve montaj işlerinde oldukça tecrübelidir. Güvenlik korkulukları, köprü, takviye ve istinat duvarları üstündeki trotuarlardan yaya geçenlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Korkulukların montaj yerleri, yol ve köprü inşaatları ile ilgili mevzuata göre belirlenmektedir. Maritsa otobanı üzerindeki köprülerin, Lülin otobanındaki tüm sanat yapılarının ve ülkenin karayolu ağındaki birçok başka köprülerin korkulukları şirketimiz tarafından monte edilmiştir. Başkent Belediyesinin sınırlarındaki korkuluklar ile yaya, köprü vs. korkulukların montaj ve bakım işleri tarafımızca yapılmaktadır.
Köprü güvenlik korkulukları dışında işverenlerin teknik şartnamelerine göre yaya korkuluk işleri de yapmaktayız. Yaya korkulukları, müşterinin teknik şartnamesine göre birkaç çeşit borulu - parmaklıklı korkuluk olabilir.
Şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yol, takviye ve istinat duvarları, yapı ve binalar için başka tür korkuluklar da kurmaktadır.